Versterking voor RSCA op komst? "Kara slaagt training over bij Nantes"

Bron tekst / afbeelding: Voetbalprimeur

(511 views)

Voetbalprimeur meldde eerder al dat Anderlecht eraan denkt om Kara Mbodj terug te halen. Kara wordt dit seizoen door Anderlecht uitgeleend aan het Franse Nantes FC.

Daar komt Kara echter niet altijd aan spelen toe en ook de relatie met coach Vahid Halilhodzic lijkt niet optimaal te zijn. Nadat hij dinsdag wel mocht starten, maar gewisseld werd in de wedstrijd thuis tegen Montpellier (2-0), weigderde Kara zijn coach de hand te schudden. Het Laatste Nieuws weet dat Kara woensdag de training van Nantes miste, hij lijkt zo aan te sturen op een vertrek. Hij mist respect.


Biedt Anderlecht Kara een reddingsboei? Of eerder omgekeerd? In de heenronde rammelde in de heenronde meer dan eens in de defensie van Anderlecht. Een terugkeer van een leider kan een oplossing zijn voor paars-wit.


Gevoelige knie
Anderzijds is Kara terugroepen ook een risico. De Senegalees sukkelde de afgelopen jaren meer dan eens met de knie en gezien de geringe speeltijd in Frankrijk heeft Kara ook niet al te veel matchritme.

Lees het hele artikel op Voetbalprimeur

Transfernieuws verzamelt automatisch nieuwsberichten uit vrij toegankelijke openbare bronnen. De weergegeven informatie is afkomstig van reeds gepubliceerde content en dient uitsluitend ter verwijzing, doorverwijzing of samenvatting van nieuws uit externe bronnen. Waar mogelijk wordt gelinkt naar de originele publicatie.

Transfernieuws slaat geen afbeeldingen of multimedia-inhoud lokaal op. Afbeeldingen worden rechtstreeks geladen van de content delivery netwerken (CDN’s) van de oorspronkelijke aanbieders. Dit gebeurt uitsluitend wanneer deze bronnen publiek beschikbaar zijn zonder technische beperkingen.