'Penders zal na WK kans krijgen bij Chelsea, moet er strijd aangaan met Sanchez'
Bron tekst / afbeelding: Voetbalprimeur
(7 views)
Mike Penders hoort momenteel bij de WK-selectie van de Rode Duivels, waar hij één van de reservedoelmannen is achter Thibaut Courtois. Op interlandvlak is de ene Limburger nog niet in de voetsporen van de andere getreden, maar mogelijk gebeurt dat straks wel op clubniveau. Penders zou namelijk zijn kans krijgen bij Chelsea FC. Lees het hele artikel op Voetbalprimeur
Transfernieuws verzamelt automatisch nieuwsberichten uit vrij toegankelijke openbare bronnen. De weergegeven informatie is afkomstig van reeds gepubliceerde content en dient uitsluitend ter verwijzing, doorverwijzing of samenvatting van nieuws uit externe bronnen. Waar mogelijk wordt gelinkt naar de originele publicatie.
Transfernieuws slaat geen afbeeldingen of multimedia-inhoud lokaal op. Afbeeldingen worden rechtstreeks geladen van de content delivery netwerken (CDN’s) van de oorspronkelijke aanbieders. Dit gebeurt uitsluitend wanneer deze bronnen publiek beschikbaar zijn zonder technische beperkingen.