Kameroense voetbalbond volledig verrast over komst Brys: “Grote verbazing”

Bron tekst / afbeelding: Voetbalprimeur

(141 views)

De Kameroense voetbalbond (FecaFoot) werd zeer verrast door de komst van Marc Brys (ex-OH Leuven). De bond heeft gereageerd op het nieuws dat Brys de nieuwe bondscoach wordt van de nationale ploeg. FecaFoot was er niet van op de hoogte dat Brys de nieuwe bondscoach ging worden. De Kameroense minister van Sport maakte dit dinsdag bekend op de nationale televisie. Lees het hele artikel op Voetbalprimeur

Transfernieuws verzamelt automatisch nieuwsberichten uit vrij toegankelijke openbare bronnen. De weergegeven informatie is afkomstig van reeds gepubliceerde content en dient uitsluitend ter verwijzing, doorverwijzing of samenvatting van nieuws uit externe bronnen. Waar mogelijk wordt gelinkt naar de originele publicatie.

Transfernieuws slaat geen afbeeldingen of multimedia-inhoud lokaal op. Afbeeldingen worden rechtstreeks geladen van de content delivery netwerken (CDN’s) van de oorspronkelijke aanbieders. Dit gebeurt uitsluitend wanneer deze bronnen publiek beschikbaar zijn zonder technische beperkingen.