De Witte nuanceert 'Te Koop-verhaal' van KAA Gent: 'Club versterken, niet cashen'
Bron tekst / afbeelding: Voetbalprimeur
(209 views)
Zaterdag kwam naar buiten dat KAA Gent te koop staat. Ivan De Witte heeft nu gereageerd op het nieuws. Volgens de voorzitter heeft hij nog altijd het beste voor met de club en klopt het niet helemaal dat KAA Gent in het uitstalraam staat. Lees het hele artikel op Voetbalprimeur
Transfernieuws verzamelt automatisch nieuwsberichten uit vrij toegankelijke openbare bronnen. De weergegeven informatie is afkomstig van reeds gepubliceerde content en dient uitsluitend ter verwijzing, doorverwijzing of samenvatting van nieuws uit externe bronnen. Waar mogelijk wordt gelinkt naar de originele publicatie.
Transfernieuws slaat geen afbeeldingen of multimedia-inhoud lokaal op. Afbeeldingen worden rechtstreeks geladen van de content delivery netwerken (CDN’s) van de oorspronkelijke aanbieders. Dit gebeurt uitsluitend wanneer deze bronnen publiek beschikbaar zijn zonder technische beperkingen.