Beerschot over mogelijk ontslag Peter Maes
Bron tekst / afbeelding: Voetbal Belgie
(281 views)

Beerschot VA verloor maandagavond met 0-1 tegen STVV. De Mannekes blijven zo achter met een magere 1 op 21. Trainer Peter Maes ligt dan ook onder vuur. Toch hoeft hij (nog) niet te vrezen voor zijn job. “Als bestuur staan wij constant in overleg, maar een crisisberaad is er gisteren na de match niet meer geweest”, stelt voorzitter Francis Vrancken in Het Laatste Nieuws. “Nu is het zaak om alles rustig even op een rijtje te zetten. We panikeren trouwens nog niet.” Na zeven speeldagen staat Beerschot op de laatste plaats. Oud-Heverlee Leuven, de voorlaatste, telt al zes punten meer. Aanstaande zaterdag gaan de troepen van Peter Maes op bezoek bij KV Oostende. De Kustploeg kampeert op plaats elf met […] Lees het hele artikel op Voetbal Belgie
Transfernieuws verzamelt automatisch nieuwsberichten uit vrij toegankelijke openbare bronnen. De weergegeven informatie is afkomstig van reeds gepubliceerde content en dient uitsluitend ter verwijzing, doorverwijzing of samenvatting van nieuws uit externe bronnen. Waar mogelijk wordt gelinkt naar de originele publicatie.
Transfernieuws slaat geen afbeeldingen of multimedia-inhoud lokaal op. Afbeeldingen worden rechtstreeks geladen van de content delivery netwerken (CDN’s) van de oorspronkelijke aanbieders. Dit gebeurt uitsluitend wanneer deze bronnen publiek beschikbaar zijn zonder technische beperkingen.