Ajax dolgelukkig met Dolberg: "Past perfect in onze selectie, maakt Ajax beter"

Bron tekst / afbeelding: Voetbalprimeur

(6 views)

Ajax is in zijn nopjes met de komst van Kasper Dolberg, die overkwam van RSC Anderlecht. Alex Kroes is verheugd met de terugkeer van Dolberg bij Ajax. De technisch directeur geeft aan dat de 27-jarige Deense spits de selectie van hoofdtrainer John Heitinga beter maakt. Lees het hele artikel op Voetbalprimeur

Transfernieuws verzamelt automatisch nieuwsberichten uit vrij toegankelijke openbare bronnen. De weergegeven informatie is afkomstig van reeds gepubliceerde content en dient uitsluitend ter verwijzing, doorverwijzing of samenvatting van nieuws uit externe bronnen. Waar mogelijk wordt gelinkt naar de originele publicatie.

Transfernieuws slaat geen afbeeldingen of multimedia-inhoud lokaal op. Afbeeldingen worden rechtstreeks geladen van de content delivery netwerken (CDN’s) van de oorspronkelijke aanbieders. Dit gebeurt uitsluitend wanneer deze bronnen publiek beschikbaar zijn zonder technische beperkingen.